Dluhová poradna

Hlavní stránka / Dluhová poradna

Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se Vám!

Dluhová poradna je zaměřena na pomoc předluženým lidem, kteří potřebují poradit s oddlužením. Nabízíme informace k řešení exekucí, insolvence nebo konsolidace. V případě potřeby připravíme vše potřebné k osobnímu bankrotu či jiné formě oddlužení.

 

Potřebuji poradit

 

Na dluhovou poradnu se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem či žádostí ohledně své finanční situace. Naše poslání je pomáhat řešit dluhy a v této oblasti máme mnohaleté zkušenosti. Možnost oddlužení je například pomocí insolvence, která dává klientům tyto výhody:

  • Ukončí exekuce a vymáhání
  • Stopne úroky, penále a jiné náklady
  • Sjednotí všechny dluhy do jedné měsíční splátky
  • Lze odpustit i velkou část dluhu
  • Omezená délka trvání
 

Jak se vymanit z dluhů?

Navštivte dluhovou poradnu, kde Vám odborníci poradí, jak se vymanit z dluhů. Je potřeba se svěřit s Vaší situací a nechat si doporučit vhodná řešení oddlužení. Dluhové poradny fungují spolehlivě a jsou Vám k dispozici každý den v týdnu. Pokud se potřebujete vymanit z dluhů a exekucí, obraťte se na zkušené specialisty na pobočkách dluhové poradny.

Jak řešit problémy s dluhy?

Řešit problém s dluhy je určitě lepší co nejdříve. Vyhnete se tak zbytečně rostoucím úrokům a stresům z vymáhání. Řešit problémy s dluhy je možné formou insolvence, které se také říká osobní bankrot. Dále můžete využít konsolidaci dluhů v bance. Řešení je také získat druhé zaměstnání a snížit si životní výdaje. Dávat co nejvíce finančních prostředků na problém s dluhy.

Kdo mi pomůže s oddlužením?

S oddlužením Vám pomůžou v dluhové poradně, kam si můžete zajít osobně nebo řešit pomoc online. Stačí si zavolat nebo vyplnit Váš kontakt do formuláře v horní části stránky a domluvit si návštěvu. Na osobní schůzce proberete celou situaci, odborník Vám popíše možnosti oddlužení a pomůže Vám s realizací. Pomáháme lidem již řadu let a zkušeností máme mnoho.

Co mám dělat, když mám dluhy?

V první řadě nepanikařte. Zkuste si ujasnit, kde a kolik dlužíte. Následně vyhledejte pomoc nejprve u rodiny nebo se rovnou obraťte na dluhovou poradnu. Popište jim situaci a nechte si vysvětlit možnosti. Forem oddlužení je více, a ne všechny jsou pro každého. Požádejte o osobní návštěvu s odborníkem na dluhové poradenství.

Dluhová poradna Praha

Nejvytíženější pobočka dluhové poradny je v Praze. Zde odbavíme stovky konzultací a rádi poradíme také Vám. Dluhovou poradnu najdete na adrese Počernická 62, Praha 10. Otevřeno na pobočce je každý všední den od 8:00 do 18:00. Schůzku je nutné si objednat předem na telefonním čísle nebo přes email. Dluhová poradna Praha je připravena pomoci také Vám.

Poradna online

Nechcete trávit čas osobně na pobočce nebo potřebuje zodpovědět pouze rychlý dotaz? V takovém případě využijte dluhovou poradnu online skrze kontaktní formulář nebo položte dotaz emailem. Odpověď obdržíte nejčastěji do druhého dne. Odpovídáme na všechny dotazy týkající se dluhů. Využití rady online je nejrychlejší cesta k odpovědi. Případně můžete zavolat nebo prozvonit.

Mohlo by Vás zajímat

Možnosti

Oddlužnění je vhodné zvažovat ve chvíli předlužení, což znamená situaci, kdy nejste schopni pokračovat v původním domluveném splácení s věřiteli. Úpadek či hr...

Doporučení

Rychlé splacení dluhů je snem asi každého, kdo dluhy má. Naštěstí existují způsoby, jak si splácení urychlit. Přečtěte si v tomto článku, jak rychle splatit dluh...

Průvodce

K insolvenci je potřeba splňovat podmínky insolvenčního řízení a pro sepsání přihlášky do oddlužení je nutné připravit si potřebné podklady. Při vyhlášení o...