Oddlužení online

Hlavní stránka / Oddlužení / Oddlužení online

Zanechte nám na sebe kontakt, ozveme se Vám!

Nejrychlejší způsob vyřízení oddlužení je online. Stačí si připravit pár podkladů k vypracování přihlášky do insolvence. Zde zjistíte vše potřebné a budete moci zahájit proces oddlužení jednoduše online z pohodlí domova.

 

Oddlužit online!

Co si připravit?

Budeme od Vás potřebovat pouze pár podkladů, které si připravte před spuštěním oddlužení online. Tyto podklady mohou být v elektronické podobě, případně je budete muset vyfotit či naskenovat.

 1. Smlouvy nebo upomínky nebo exekuční rozkazy alespoň ke dvěma věřitelům
 2. Pracovní smlouvu nebo daňové přiznání nebo dohodu nebo důchodový výměr
 3. Výpis z rejstříku trestů, který Vám udělají na Czechpointu České pošty či na úřadě
 4. Kopii občanského průkazu
 5. Volitelně: kopii oddacího listu, rodné listy dětí, výpis z katastru nemovitostí
 

Všechny obdržené podklady spadají pod ochranu GDPR naší advokátní kanceláře. Vaše data jsou u nás v bezpečí a chráněny zákonem o ochraně osobních dat.

Výhody oddlužení online

V dnešním světě je internet brán jako samozřejmost. Oddlužení vyřízené online je nejrychlejší způsob, jak zahájit insolvenční řízení. Výhodu přináší zpracování podkladů do 24 hodin od obdržení, a to včetně víkendů. Další výhody oddlužení jsou:

Insolvence vyřizovaná online je pohodlná a rychlá bez zbytečných průtahů a osobních schůzek. V případě potřeby jsme schopni za Vás také část dokumentů zajistit sami. Svěřte nám svoje správné a rychlé oddlužení.

Jak postupovat?

Osobní bankrot online vyhlásíte jednoduše s přehledným návodem. Nejprve si připravte podklady, které jsou uvedeny výše. Následně vše v elektronické podobě zašlete na email a počkejte maximálně do druhého dne na kontakt. Vaše oddlužení online se začne zpracovávat poté okamžitě. Je možné případné doplnění či zodpovězení dotazů.

 1. Připravit dokumenty
 2. Zaslat je na info@oddluzeni-lehce.cz
 3. Vyčkat na kontakt
 4. Projít celý případ
 5. Vypracování a kontrola
 6. Odeslání na soud a zahájení řízení
 7. Oddlužení
 

V případě zájmu je možné sejít se také osobně a celou záležitost ohledně osobního bankrotu řešit prioritně. Stačí nás kontaktovat a zeptat se na to, co Vás zajímá. Již řadu let pomáháme lidem k životu bez dluhů.

Mohlo by Vás zajímat

Možnosti

Oddlužnění je vhodné zvažovat ve chvíli předlužení, což znamená situaci, kdy nejste schopni pokračovat v původním domluveném splácení s věřiteli. Úpadek či hr...

Doporučení

Rychlé splacení dluhů je snem asi každého, kdo dluhy má. Naštěstí existují způsoby, jak si splácení urychlit. Přečtěte si v tomto článku, jak rychle splatit dluh...

Průvodce

K insolvenci je potřeba splňovat podmínky insolvenčního řízení a pro sepsání přihlášky do oddlužení je nutné připravit si potřebné podklady. Při vyhlášení o...